О нас

О НАС


Інтернет-магазин “Inter-Media.com.ua“. Заснований у 2017 році магазин вийшов на ринок продажів, зробивши акцент на сегменті великої побутової та вбудованої техніки. Завдяки професійному та сумлінному підходу до ведення бізнесу, магазин став користуватися всезростаючої популярністю у користувачів мережі, поступово завойовуючи довіру Клієнтів, що в умовах сучасного наднасичене пропозиціями ринку є для нас пріоритетом.

Сьогодні ми пропонуємо нашим покупцям максимально розширений спектр напрямків, що охоплює практично всю різноманітність сучасної техніки і електроніки для будинку. Одночасно з цим асортиментну наповнення нашого магазину є одним з найбільш повних і глибоких.

Основним завданням, яке ми ставимо перед собою з моменту заснування компанії, є надання нашим Клієнтам можливості широкого вибору і придбання високоякісної техніки по максимально доступною ціною з її доставкою в найкоротші терміни по всій території України. Нашими партнерами є провідні постачальники побутової техніки та електроніки, що займаються офіційним ввезенням на територію України сертифікованої продукції практично всіх відомих виробників, таких як: Samsung, LG, Philips, Sony, Panasonic, Canon, Nikon, Asus, Acer, Bosch, Electrolux, Miele, Gorenje, Nokia, Teka, Saeco і багатьох-багатьох інших. Купуючи техніку у нас, Ви можете бути твердо впевнені в її якості – товар доставляється в оригінальній заводській упаковці, забезпечений усіма супровідними матеріалами виробника. Після перевірки працездатності і відсутності механічних вад заповнюється гарантійний талон із зазначенням серійного номера і виписується товарний чек. Ми цінуємо своїх Клієнтів і робимо все для того, щоб вони завжди залишалися задоволеними від спілкування з нами, і для досягнення цієї мети неухильно дотримуємося таких правил: Формуємо і підтримуємо в актуальному стані структурований каталог товарів. На кожну товарну позицію створюємо максимально інформативне технічний опис, засноване на офіційних і заслуговують на довіру джерелах. Всі описи постачаємо якісними фотографіями товару. Для зручності вибору кожну категорію каталогу постачаємо фільтрами всіх значущих параметрів вироби. Надаємо всебічне сприяння і допомогу при виборі конкретної моделі, відповідаємо на всі виникаючі питання що стосуються характеристик і параметрів вироби, при необхідності роз’яснюємо практичну доцільність їх наявності та значень для кожного конкретного випадку, з огляду на специфічні побажання і потреби кожного Клієнта. Організуємо доставку в будь-яку точку України. Детально про умови доставки можна подивитися тут. Всі товари, представлені в нашому каталозі, зібрані на офіційних заводах виробників і ввезені на територію України легально.

Ми твердо впевнені, що запорука успіху компанії криється в повазі до будь-якої людини, і щирого прагнення максимального сприяння в задоволенні його, суто індивідуальних потреб. Цього принципу ми дотримувалися з моменту нашого заснування і беззастережно дотримуватися його будемо і надалі.